MÖBLER / Bord / Skrivbord 7325601

nr 732 5601

Skrivbord

20-tal, Intarsia, längd: 144, djup: 74, höjd: 76

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 19 december 2011
kl 19:20:23