MÖBLER / Bord / Skrivbord 7325601
nr 732 5601
Skrivbord
20-tal, Intarsia, längd: 144, djup: 74, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 december 2011
kl 19:20:23
600 kr
1.000 kr
900 kr
1.400 kr
1.300 kr